Zjazd Diecezjalny KSM Archidiecezji Wrocławskiej 2018

W sobotę 27 października br. odbył się wyborczy Zjazd Diecezjalny KSM Archidiecezji Wrocławskiej. Przedstawiciele Oddziałów (Prezesi oraz Delegaci) wraz z ks. Asystentami spotkali się aby wybrać nowy Zarząd Diecezjalny oraz diecezjalną Komisję Rewizyjną. Zjazd rozpoczął się od wspólnej modlitwy w intencji naszego Stowarzyszenia. Podczas obrad podsumowano 2 lata minionej kadencji, podziękowano ustępującemu Zarządowi oraz ks. Asystentowi Diecezjalnemu. Oficjalne wyniki wyborów, wraz z podziałem na funkcję zostaną ogłoszone w dniu 17 listopada br. podczas uroczystego Diecezjalnego Dnia Orłów. Już teraz gratulujemy nowo wybranemu Zarządowi oraz Komisji Rewizyjnej życząc wielu łask i owocnej pracy w kadencji 2018-2020 r.!

GOTÓW!