Aktualności

Lednica 2000

LEDNICA 2000 - "W Imię Ducha Świętego"Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza do wspólnego wyjazdu na Pola Lednickieby wziąć udział w XIX Spotkaniu Młodych nad jeziorem Lednica dnia 6 czerwca 2015r. Całkowity koszt to jedyne 50zł. Wyjazd z ul. Św.Marcina na Ostrowie Tumskim,(zbiórka przy pomniku Św.Jana XXIII) o godzinie 4:45.


ZAPISY PRZEZ FORMULARZ: Formularz
Szczegóły u członków Zarządu Diecezjalnego.
Osoba odpowiedzialna z ramienia ZD: Daniel Duś

PLAN RAMOWY:
5:00 - odjazd autokaru z Wrocławia
8:00 - PROGRAM Spotkania Młodych Lednica 2000
24:00 - Przejście przez Bramę III. Tysiąclecia (Rybę)
2:30 - odjazd autokaru do Wrocławia

Duszpasterze grupy:
Przewodnik grupy: Ks.Tomasz Gospodaryk - asystent oddziału KSM przy parafii pw.Najświętszego Im. Jezus

Proszę Kapłanów, którzy planują się z nami wybrać o informację, że jadą - każdy przewodnik duchowy podczas takiego wyjazdu jest bardzo ważny ;)

UWAGA! Organizatorzy proszą, dla głębszego i pełniejszego przeżycia, o zabranie ze sobą:
"ZIEMIA – przywieźcie dużą garść ziemi z miejsca Waszego zamieszkania na znak tego, że Pola Lednickie są domem nas wszystkich. To Wasze miejsce do którego możecie wracać przez cały rok! Niech ten symboliczny gest będzie tego opieczętowanie.
KARTKA Z INTENCJAMI MODLITEWNYMI – wszystkie troski i smutki płynące z Waszych serc przelejcie na papier i zabierzcie ze sobą. Przekazane zostaną na ręce sióstr kanoniczek Ducha Świętego, które obiecują modlitwę w Waszych intencjach.
KOLOROWA CHUSTA – na Lednicy radosnym tańcem i śpiewem chwalimy Boga! W tym roku zabierzcie ze sobą chustę trójkątną w kolorze „Płonącego Ognia" (Języki Ognia) o wymiarach 50-50-50 cm., która posłuży do ukazania dynamizmu Ducha Świętego przy tegorocznych pieśniach Lednickich".

Nie czekajmy na ostatnią chwilę, zapisujmy się już teraz!!!